Bitnar P., Camacho D., Dohnálek J., Dvořák L., Haken M., Jarkovský J., Kafka P., Kalaš A., Kulhánek P., Macháček R., Menšl K., Píša J., Samek P., Starý D., Šulc J.

Sestava: Menšl - Píša J., Šulc, Macháček, Kafka - Kalaš, Haken, Camacho Del Pino, Jarkovský - Starý, Samek

Střídali: Kulhánek P., Dvořák L., Bitnar, Dohnálek

Rozhodčí: Žerovnický, Tobiáš, Slavíček

ŽK: 2:1 (Macháček, Dvořák L. – Jandík)

Diváků: 88

Hosté z Police se prezentují na jaře velmi dobrými výsledky. Navíc stále ještě bojují o záchranu a tak se dal čekat těžký zápas. Ale ruku na srdce, který zápas v I.A třídě je lehký?

Poprvé na jaře nastoupil Petr Samek a bylo na něm vidět, že hraje s chutí. Jednoznačně jsme měli více ze hry, ale jak už je to u nás zvykem, tak pouze po vápno. První obrovskou šanci ale zahodili hosté. Ránu zpoza vápna parádním zákrokem zlikvidoval Menšl. Do podobné šance jsme se dokázali dostat o my. Bohužel Starý mířil nad bránu. Co se nepovedlo jemu, napravil ve 40.minutě Haken. Starý se tentokrát změnil v nahrávače a Hakenova skákavá střela zapadla za tyč 1:0.

Do druhého poločasu musel nastoupit Petr Kulhánek místo zraněného Šulce. Na hřišti to ale vypadalo jako by střídala polovina týmu. Najednou jsme si nebyli schopni přihrát. Někteří hráči se začali nepochopitelně schovávat jen aby nedostali balon. Toho hosté z Police hned využili a výrazně zlepšeným výkonem nás dostali pod tlak. Přišlo několik rohů a nás katastrofální nedůraz ve vápně. Hned 3x jsme hostům namazali na střelu po našem odkopu malé vápno-velké vápno a vyzvaní střelci nabídkou samozřejmě nepohrdli. Postupně skóroval Pášma 1:1, Seidlman 1:2 a Schubert 1:3. Zklamáním byla hra hned několika hráčů ve druhém poločase. Camacho běhal všude možně jen ne tam kde měl. Kalaš je už několik zápasů z formy a dnes hrál tak na 30% svých možností. Kafka střídá pasáže zápasu jako den a noc. Nejprve vymyslí super přihrávku, nebo parádně odcentruje a za pět minut 3x nahraje soupeři přímo na kecku. Samek hrál první půli velmi dobře, ale po změně stran jako by tam nebyl. Střídající Dvořák místo aby hru oživil a rozhýbal, upadl do šedi druhé půle. Tak se o místo v sestavě nebojuje.

Tento zápas byl pro mě obrovským zklamáním. Přístup některých hráčů je na zamyšlenou. Před týdnem v Třebechovicích jsme druhý poločas odjezdili po zadku a urvali téměř ztracený bod a dnes to byl bezkrevný odchozená zápas bez zájmu.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst